Tööpakkumised

Vabade töökohtadega kaitseväes saad tutvuda siin >>

Uudised  

Uuendatud: 10.02.2017, kell 13:08

10.02.2017 13:06

KVÜÕA-s arendati Garage48 eelüritusel parimaid ideid

KVÜÕA-s arendati Garage48 eelüritusel parimaid ideid KVÜÕA-s arendati Garage48 eelüritusel parimaid ideid

Sel nädalal peeti kaitseväe ühendatud õppeasutustes (KVÜÕA) Garage48 eelüritus, kus kaitseväelased, innovatsioonitalgute korraldajad ja Tartu Ülikooli tudengid arendasid ideid, millega Garage48 innovatsioonitalgute põhiüritusel osaleda.

„Otsisime ning arendasime koos KVÜÕA kõrgema sõjakooli keskastmekursuslastega parimaid ideid, millega Garage48 põhiüritusel osaleda,“ ütles Garage48 ja Mooncascade kaasasutaja Priit Salumaa. „Õppurite osalus oli KVÜÕA-s seni korraldatud sarnastest üritustest kõrgeim, mis tähendab, et ka ideede esindatus Garage48 põhiüritusel on aegade suurim,“ lisas Salumaa, kelle sõnul on sedalaadi koostöö militaar- ja tsiviilmaailma vahel lähiriikides ainulaadne.

Garage48 eelüritus peeti kaitseväe ühendatud õppeasutustega koostöös kolmandat korda, sellest võtsid lisaks KVÜÕA kõrgema sõjakooli keskastmekursuse kuulajatele osa ka Tartu Ülikooli sõjatehnoloogia arendamise valikaine tudengid. Sarnaseid üritusi on korraldatud ka mujal Eestis.

Ideed, mis eelüritusel välja arendati, esitatakse järgmisel nädalavahetusel Tartus peetaval põhiüritusel kõigile osalejatele ning moodustuvad meeskonnad loovad 48 tunni jooksul tehnilise lahenduse prototüübi.

Garage48 on üritus, mis võimaldab iduettevõtetel ellu viia erinevaid ärilisi algatusi. Sellel osalejad peavad 48 tunni jooksul oma idee projektirühmadega toimivaks tehniliseks kontseptsiooniks arendama. Garage48 üritused said alguse Eestist 2010. aasta aprillis ja on laienenud nüüdseks ka mujale maailma.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.