Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Uudised  

Uuendatud: 11.02.2017, kell 10:52

10.02.2017 15:01

Kaitseväe meistrivõistlused suusatamises võitis 2. jalaväebrigaad

Haanjas aset leidnud kaitseväe meistrivõistlustel murdmaa- ja patrullsuusatamises osales erinevates vanuseklassides ligi 100 võistlejat ning üldarvestuses võitis 2. jalaväebrigaad.

„Eestis valitsevale kesisele talveilmale vaatamata olid Haanjas suurepärased suusatamise tingimused ja mul on hea meel et pakaselised külmakraadid ei peletanud kaitseväelasi osalemast,“ ütles võistluse peakorraldaja nooremleitnant Priit Narusk.

Võitlustel osales erinevaid üksusi nii kaitseväest kui ka Kaitseliidust, suurima osalejate arvuga olid esindatud 1. jalaväebrigaad ja Kaitseliidu Võrumaa malev.

Meeste üldarvestuse 10-kilomeetrisel distantsil saavutas esikoha 2. jalaväebrigaadi ajateenija reamees Mart Kevin Põlluste, teise koha 2. jalaväebrigaadi spordiinstruktor nooremleitnant Priit Narusk ja kolmanda koha Daniil Steptšenko staabi- ja sidepataljonist.

Naiste võitlusklassides osutusid parimateks Kaitseliidu Võrumaa maleva naised, kellest vanuseklassis 21+ võitis Sirli Anni ja vanuseklassis 35+ Terje Piirmann.

Patrullsuusatamises noppis esikoha staabi- ja sidepataljon, teiseks Valgamaa malev ning Viru jalaväepataljon. Patrullsuusatamine on meeskondlik spordiala, kus rajal on korraga võistkonna kõik neli liiget ehk liigutakse koos nagu patrull. Patrullsuusatamise üheksa kilomeetri distantsil tuli võistlejatel lisaks raja läbimisele sooritada sarnaselt laskesuusatamisele relvadest lasud märklaud.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.