Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Uudised  

Uuendatud: 17.03.2017, kell 17:18

17.03.2017 17:17

Viru jalaväepataljoni sõdurid tõotasid Eesti riigile truudust

Viru jalaväepataljoni sõdurid tõotasid Eesti riigile truudust Viru jalaväepataljoni sõdurid tõotasid Eesti riigile truudust

Täna andsid truudusetõotuse ligi 160 1. jalaväebrigaadi Viru jalaväepataljonis jaanuari alguses teenistusse tulnud sõdurit, kellest pärast eriala kursuste edukat lõpetamist saavad nooremallohvitserid ja autojuhid.

„Teadmised, mida te sõduri baaskursuse ajal pidite omandama, tulid nagu paduvihm räästa all seisvale inimesele. Vihma oli ehk liiga palju, aga iga piisk on sõdurile hakkamasaamiseks vajalik. Hoidke seda vett, jagage teine teisega, et suvel suudaksite tekitada infoküllast paduvihma ka oma tulevastele alluvatele,“ ütles pidulikul tseremoonial Viru jalaväepataljoni tagalasektsiooni ülem kapten Veiko Park.

Järgmise nädala veedavad tulevased nooremallohvitserid ja autojuhid väljateenitud puhkusel, seejärel algavad neil erialakursused.

Pärast erialakursuste lõppu aitavad nooremallohvitserid tegevväelastel koolitada juulis ning oktoobris teenistusse tulevaid ajateenijaid.

Sõdurivande andmisega tõotavad ajateenijad jääda ustavaks demokraatlikule Eesti Vabariigile ja tema põhiseaduslikule korrale, kaitsta Eesti Vabariiki vaenlase vastu kogu oma mõistuse ja jõuga, olla valmis ohverdama oma elu isamaa eest ning pidada kinni kaitseväe distsipliinist. Truudusetõotusega lõppes ajateenistuse esimene etapp – sõduri baaskursus, mille jooksul omandavad sõdurid rivi- ja relvakasutamise oskused, metsas tegutsemise ja ellujäämise põhitõed ning edasiseks teenistuseks vajalikud baasteadmised.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.