Uudised  

Uuendatud: 07.04.2017, kell 12:38

07.04.2017 12:36

Tallinnas avati veteranidele pühendatud fotonäitused

Tallinnas avati veteranidele pühendatud fotonäitused Tallinnas avati veteranidele pühendatud fotonäitused

Sinilillekampaania raames avati eile Tallinnas kolm veteranidele pühendatud fotonäitust „Saabumine“, mis kajastavad veteranide koju naasmist ning nende esimesi kohtumishetki lähedastega. 

„Näituse fotode valik on tehtud rõõmsaimatest hetkedest, kui pered on peale pikka lahusolekut taas kokku saanud,“ ütles näituse eestvedaja Kaia Kollo toetuse väejuhatuse teenusekeskusest.

Näitused on avatud aprilli lõpuni Tallinna sadama A-terminalis, Admiraliteedi basseini ääres ning Tallinna bussijaamas. Fotode valik on kõigil näitustel suures osas kattuv. Näituste sünnile aitasid kaasa Alleron Trade OÜ, SK Meduus, Tallinna Sadam, Tallinna Bussijaam ning vabakutselised kunstnikud Karolin Kruuse ning Reine Väli.

Eilsest aprilli lõpuni kestva ning neljandat aastat peetava Sinilillekampaania eesmärk on kutsuda üles kandma sinilillerinnamärki Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide tunnustuseks. Kampaania raames toimub mitmeid erinevaid üritusi, mille täpse nimekirjaga saab tutvuda kampaania kodulehel annameau.ee.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.