Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Uudised  

Uuendatud: 13.06.2017, kell 16:18

13.06.2017 16:17

Kaitseväelane kapral Timo Sild tuli kahekordseks sõjaväelaste maailmameistriks (10928)

Soomes Haminas sõjaväelaste orienteerumise maailmameistrivõistluste saavutas staabi- ja sidepataljoni kaitseväelane kapral Timo Sild tavarajal peetud võistlusel esikoha. Eile võitis kapral Sild lühiraja orienteerumise.

„Tunne on väga hea. Võit tuli korraliku ettevalmistuse pealt, nädal enne sain samas kohas ametlikel treeningutel joosta, mistõttu olin maastikuga hästi tuttav,“ ütles kapral Sild, kelle sõnul oli oluline roll ka kaasas olnud hooldustiimil. „Pärast eilset lühiraja võitu sain taastumiseks hea massaaži, nii et täna oli isegi parem enesetunne. Nagu igal spordialal loevad ka siin pisiasjad ja väike lihasehooldus võib tulemusi oluliselt mõjutada,“ lisas ta.

Kapral Sild edestas tavaraja 13-kilomeetrisel distantsil ajaga 1:08:08 teisele kohale tulnud Venemaa esindajat Leonid Novikovi (1:09:53) ning kolmandale kohale tulnud poolakat Wojciech Kowalskit (1:10:28).

Eilsel lühiraja 5,8 kilomeetri pikkusel distantsil edestas kapral Sild hõbeda ja pronksi teeninud soomlasi Olli-Markus Taivaineni ja Miika Kirmulat vastavalt 43 ja 52 sekundiga. Neljas ja viies olid venelastest mitmekordsed maailmameistrid Leonid ja Valentin Novikov.

Homme on võistlustel puhkepäev, kuid juba ülehomme võisteldakse Haminas sõjaväelaste orienteerumise maailmameistrivõistlustel teatejooksus. Kodustel radadel saab kapral Silda näha võistlemas juuni lõpus Lõuna-Eestis toimuvatel orienteerumise maailmameistrivõistlustel.

Lisa kommentaar

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.