Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Uudised  

Uuendatud: 04.08.2017, kell 14:50

04.08.2017 14:49

Soome sõjakooli logistikakadetid külastasid Eestit

Kolmapäeval saabusid Eestisse Soome Sõjakooli logistikakursuse kadetid ja õppejõud, et tutvuda Eesti kaitsejõudude ning selle logistikaalase tagamise ja väljaõppega.

Visiidi esimesel päeval tutvus külaliste delegatsioon Ämaris asuva toetuse väejuhatuse logistikakooli ja logistikapataljoniga, kus saadi esmane ülevaade logistilisest tagamisest ning logistikaalase väljaõppe võimalustest kaitseväes. Samuti tehti ringkäik Ämari lennubaasi territooriumil.

Neljapäeval ennelõunal külastasid kadetid Kaitseväe Ühendatud Õppeasutusi Tartus, misjärel liiguti edasi Tapale kus neile tutvustati 1. jalaväebrigaadi tagalapataljoni ning sealseid väljaõppevõimalusi.

Soome sõjakooli logistikakursuse kadettide suvised külaskäigud Eestisse ning omavaheline teadmiste ja kogemuste vahetamine on saanud aastate jooksul traditsiooniks. Seekordne visiit lõppes täna, kokku külastas Eestit 15 kadetti ning õppejõudu.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.