Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Uudised  

Uuendatud: 09.10.2017, kell 11:55

09.10.2017 11:51

Tüdrukutebänd La La Ladies rõõmustas Liibanoni rahuvalvajaid kontserdiga

Tüdrukutebänd La La Ladies rõõmustas Liibanoni rahuvalvajaid kontserdiga Tüdrukutebänd La La Ladies rõõmustas Liibanoni rahuvalvajaid kontserdiga

Laupäeva õhtul Liibanonis ÜRO rahuvalvajatele esinenud La La Ladies täitis saali Eesti, Soome, Iiri, Fidži ja Uus-Meremaa rahuvalvajatega.

"Enne lavale astumist saime aru, kui oluline on meie siinolek. Lava ja publik oli võimas. Emotsionaalselt olime täiesti jalust rabatud! Meid pole publiku poolt varem kätel kantud," ütlesid tüdrukutebändi La La Ladies liikmed Inga Tislar ja Diana Varik pärast rahuvalvajatele antud kontserti.

"Käed olid plaksutamisest nii higised, et ei suutnud kontserdi lõpus enam lugude ajal kaasa nipsutada," ütles La La Ladies energilisest šõust rääkides Estpla-23 soomukisihtur nooremseersant Valter Lodde ja kinnitas, et tema jaoks oli tegu missiooni jooksul lahedaima õhtuga.

Visiidi jooksul on tutvusid muusikud UNIFIL missiooni operatsioonialaga, külastasid Liibanoni ja Iisraeli vahelist eraldusjoont, tutvusid jalaväerühma Estpla-23 poolt kasutatava varustuse ja relvastusega ning osalesid koos Eesti kaitseväelastega patrullis. Lisaks sooritasid bändiliikmed pühapäeval koos Eesti kontingendiga kaitseväe üldfüüsilise testi.

Liibanonis teenib ÜRO rahuvalvemissioonil ligi 40 Eesti kaitseväelast, kellest suurema osa moodustab Scoutspataljoni B-kompanii baasil loodud Iiri-Soome pataljoni koosseisu kuuluv jalaväerühm Estpla-23, kelle peamine ülesanne on läbi viia patrulle Lõuna-Liibanonis ja mehitada vaatlusposte Liibanoni ja Iisraeli eraldusjoone alal. Lisaks teenivad Liibanonis UNIFIL koosseisus staabiohvitserid ja allohvitser ning ühe staabiohvitseriga panustatakse UNTSO vaatlusmissioonile.

Fotod: http://pildid.mil.ee/index.php?/category/58356

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.