Uudised  

Uuendatud: 26.10.2017, kell 11:05

26.10.2017 11:02

Logistikapataljoni ajateenijad harjutasid Paides linnalahingut

Sel nädalal harjutasid logistikapataljoni nooremallohvitseride kursuse õppurid Paides erinevaid linnalahingu elemente ning linnatänavatel patrullimist.

Ajateenijad harjutasid Paide vana piimakombinaadi territooriumil hoonete hõivamist ja vastastest puhastamist ning üksuste juhtimist linnalahingu tingimustes. Väljaõppele reaalsuse lisamiseks toimusid harjutused nii paukpadrunitega kui airsoft relvadega. Lisaks viidi läbi jalgsipatrulle Paide linnatänavatel.

"See välilaager siin Paides on siiamaani minu jaoks nooremallohvitseride kursuse kõige põnevam osa, kuna seni on väljaõppelaagrid olnud põhiliselt metsas, aga hoonetes tegutsemine on hoopis midagi muud. Kui lisada siia veel paukmoona kasutamine, siis on adrenaliin üleval ja olukord tundub kohe palju reaalsem," ütles harjutusel osalev reamees Ragner Tallermaa.

Logistikapataljoni õppus Paides algas teisipäeval ning lõppeb täna. Kokku osales väliharjutusel ligi 40 ajateenijat.

Logistikapataljon on kaitseväe toetuse väejuhatuse allüksus, mille peamisteks ülesanneteks on kaitseväe väe- ja struktuuriüksustele logistilise toetuse osutamine, kaitseväe logistilise erialaväljaõppe tagamine ning logistiliste ülesannetega sõjaaja reservüksuste ettevalmistamine.

Fotod: http://pildid.mil.ee/index.php?/category/58374

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.