Isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemise põhimõtetega kaitseväes saate tutvuda siin >>

Uudised  

Uuendatud: 03.11.2017, kell 14:49

03.11.2017 13:00

Logistikapataljoni autojuhid ja mehhaanikud õppisid veoseohutust

Logistikapataljoni autojuhid ja mehhaanikud õppisid veoseohutust Logistikapataljoni autojuhid ja mehhaanikud õppisid veoseohutust

Logistikapataljoni autojuhikursusel osalevad ligi 90 ajateenijat õppisid sel nädalal Ämaris veoseohutust, et olla tulevikus valmis transportima kõikvõimalikku kaitseväe tehnikat, relvastust ja varustust.

 „Autojuhi kohustuste hulka ei kuulu kindlasti ainult rooli keeramine, vaid tal on vastutus ka enda masinal veetava kauba ohutuse tagamise juures,“ ütles ajateenijatele veoseohutust õpetanud veebel Siim Vahi. Vahi sõnul saavad kõik logistikapataljoni autojuhid teenistuse jooksul korraliku koolituse ja praktika, kuidas veost masinale paigutada ning ohutult kinnitada.

Lisaks autojuhtidele õpivad ja praktiseerivad Ämaris ka logistikapataljoni tagalarühma remondigrupi ajateenijad. Suuresti praktilise väljundiga teenistuse jooksul abistavad ajateenijad tegevväelasi ja töötajaid alates lihtsamast sõidukite hooldusest lõpetades remondi ja tehnoülevaatusega.

„Tsiviilelus olen samuti õppinud automehaanikuks, nii et eelnevad kogemused on abiks olnud. Samas olen ka teenistuse jooksul palju uut õppinud ning on olnud väga huvitav,“ ütles remondigrupi ajateenija reamees Andres Lehesalu.

Logistikapataljoni autojuhtide kursus lõpeb detsembri keskpaigas, misjärel liiguvad kursuse lõpetanud erinevate allüksuste koosseisu. Jaanuarikutsega ajateenistusse saabunud ja praegu remondigruppi kuuluva nelja ajateenija teenistus lõpeb samuti detsembris.

Logistikapataljon on kaitseväe toetuse väejuhatuse allüksus, mille peamisteks ülesanneteks on kaitseväe väe-ja struktuuriüksustele logistilise toetuse osutamine, kaitseväe logistilise erialaväljaõppe tagamine ning logistiliste ülesannetega sõjaaja reservüksuste ettevalmistamine.

 

 

 

 

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.