Uuendatud: 05.02.2018, kell 15:41

05.02.2018 15:34

Kaitseväe juhataja kohtus vigastatud veteranidega

Kaitseväe juhataja kindral Riho Terras kohtus laupäeval Tallinnas Merineitsi restoranis teenistusülesandeid täites vigastada saanud veteranidega, et tähistada Eesti Vabariigi sajandat sünnipäeva ning tänada veterane antud panuse eest. 

„Teie olete need inimesed, kes on oma tervisega andnud panuse meie riigi kestmisesse ning sellesse, et saame sel aastal tähistada Eesti 100. sünnipäeva,“ ütles kindral Riho Terras veteranidele.

Traditsioonilisel vastuvõtul osalesid lisaks kaitseväe juhatajale ning neljateistkümnele veteranide perele ka kaitseväe juhataja asetäitja brigaadikindral Indrek Sirel, kaitseväe peastaabi ülem brigaadikindral Martin Herem ning toetuse väejuhatuse ülem kolonelleitnant Toomas Susi.

Eestis on kokku ligi 2700 veterani, kes on osalenud erinevatel sõjalistel välismissioonidel. Vigastatud veteranide taastusravi ja rehabilitatsiooni korraldab koostöös teiste kaitseväe struktuuriüksustega toetuse väejuhatuse toetusteenuste keskuse tugikeskus.

Lisaks taastusravile ja rehabilitatsioonile pakub kaitsevägi vigastatud tegevväelasele edasise teenistuse jätkamiseks tema oskustele, võimetele ja kvalifikatsioonile vastavat teenistuskohta.

Kaitseväe peastaap, 717 1900, mil[at]mil.ee, Juhkentali 58, 15007, Tallinn, Eesti.

Toetab Euroopa Liit - Eesti Riiklik Arengukava

Lehekülg vastab WCAG 2.0 AA taseme soovitustele. Lehekülg vastab XHTML 1.0 standardile Lehekülg vastab CSS 2.0 standardile

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.